Video kurzy a video série obličejové jógy

Video série

Video série je balíček obsahující sadu 8 výukových videí obličejové jógy včetně rozcvičky a relaxace.

Ve videích uvidíte názorně předvedené a vysvětlené cviky obličejového cvičení odbornou lektorkou, terapeutkou, zakladatelkou centra Selavis a Face Yoga Academy, spisovatelkou Světlanou Mihulovou.

Každá sada je zaměřena na určité partie obličeje. 

Video série 1 

- pro krk, podbradek, dolní čelist, ústa

Tato video série lekcí obličejové jógy / face yogy vám pomůže zpevnit pleť, vyrýsovat kontury, eliminovat vrásky a podbradek právě ve zmíněných partiích.

Video série 2 

- pro tváře, oči, čelo

V této video sérii lekcí obličejové jógy / face yogy se naučíte cviky, které vám pomůžou například eliminovat vrásky kolem očí, na čele, projasnit tvář.

Video kurzy

Výukové video kurzy jsou propracovaným, obsáhlým kurzem obličejové jógy pro začátečníky a mírně pokročilé s odborným výkladem, výukou obličejových cviků, řadou doporučení a rad.  Je kladen důraz na poznání a pochopení podstaty správného cvičení obličejové gymnastiky a těla.

Video kurzem vás provází a vyučuje odborná lektorka, terapeutka, zakladatelka centra Selavis a Face Yoga Academy, spisovatelka Světlana Mihulová.

Kurzy jsou uceleným výukovým materiálem a cvičením pro začátečníky a následně pro mírně pokročilé.

Video kurz pro začátečníky

Kurz je koncipován na jednoduchých cvičeních k trénování individuálních partií obličejových svalů tak, abyste se naučili dané svaly vnímat, procvičovat a následně trénovat ne před zrcadlem, ale při běžných denních činnostech. Kurz je věnován k probuzení svalů, následnou aktivaci a budování svalstva pomocí jednoduchých cviků, které nazýváme "stavební kameny".  

Video kurz pro mírně pokročilé

Kurz je koncipován na jednoduchých i těžších cvičeních k trénování individuálních partií obličejových svalů. Kurz je věnován k prohloubení znalostí z kurzu pro začátečníky po probuzení svalů a jejich aktivaci, k lepšímu budování svalstva nejen pomocí jednoduchých cviků, které nazýváme "stavební kameny" z prvního kurzu, ale také dalších, pokročilejších modelovacích cviků.  


Máte-li dotazy k video sériím nebo video kurzům obličejové jógy, napište na email: svetlana@selavis.cz