Online tréninky

PLNÝ ON-LINE TRÉNINK ON-LINE KURZY NAŽIVO S TRENÉRKOU SVĚTLANOU!

V našem rezervačním systému naleznete on-line skupinová cvičení Obličejové jógy, Hormonální jógy, Zdravá záda - SM systému - SPS.

Skupinové lekce obličejové jógy on-line tréninky se cvičí přes ZOOM každé pondělí 18:40-19:30 hodin. Pokud nemáte zakoupenou permanentku, prosíme za svou objednanou lekci uhraďte částku 150Kč na číslo účtu 2201746748/2010, vs: 0000. Do poznámky nutné napsat vaše jméno, příjmení a datum lekce. Po úhradě Vám bude vystaven daňový doklad. Link na rezervace naleznete níže.

Individuální lekce - on-line tréninky  SM systému pro zdravá záda a Hormonální jógy se cvičí dle dohody přes: SKYPE, Whatsapp, FB, Messenger, Viber.

Cena za online lekce se odvíjí dle ojedinělého vstupu na lekci nebo zakoupení permanentky.  
Tréninková hodina trvá 50minut.

Ceny individuálních tréninků naleznete v našem ceníku: Zde

Rezervace jednotlivé lekce (pro všechny s permanentkou i bez ní):    Zde 

 • 150Kč/tréninková hodina - 50 minut/1 osoba. Zakupování po jedné lekci je možné pro všechny absolventy kurzů Obličejové jógy Selavis.   Objednat                                                                                                    
 • Permanentky centra Selavis pro obličejovou jogu - zvýhodněné vstupné
 • 135Kč/tréninková hodina/1 osoba. Při zakoupení permanentky 12 lekcí. Platnost 7 měsíce od zakoupení. Celková cena permanentky: 1620,-Kč        Objednat
 • 120Kč/tréninková hodina/1 osoba. Při zakoupení permanentky 24 lekcí. Platnost 10 měsíců od zakoupení.  Celková cena permanentky: 2880,-Kč     Objednat
 • 110Kč/tréninková hodina/1 osoba. Při zakoupení permanentky 48 lekcí. platnost 14 měsíců od zakoupení. Celková cena permanentky:  5280,-Kč     Objednat                                                                                                                                                                                                          Zakupování po jedné lekci je možné pro všechny absolventy kurzů Obličejové jógy Selavis nebo SM systému. Permanentky lze čerpat na všechny online tréninky nabízené našim centrem.
          Na základě Vaší rezervace vystavíme fakturu a po proplacení Vám budou zasílány linky k daným                    lekcím.

Přehled pravidelných online tréninků Zde

Co potřebujete na on-line kurz nebo on-line trénink?

Hlavně internetové připojení. Můžete použít PC, tablet nebo telefon.  Vodu na pití a pomůcky ke cvičení dle typu tréninku, kterého se budete účastnit. Dočtete se níže.

Jak se připojit na skupinový on-line kurz nebo on-line trénink přes Skype nebo ZOOM?

Na email Vám přijde link s odkazem na vámi rezervovaný a zaplacený trénink.

Klikněte na daný odkaz, minimálně 5 minut před začátkem avizovaného tréninku, abyste si byli jisti, že Vám vše funguje. Trenérka bude přítomna cca 5 minut předem a vpustí vás do virtuální místnosti.

Jak kliknout na odkaz?

Klikněte na odkaz přímo v emailu. Pokud se nespustí link sám, tak jej zkopírujte a vložte jako URL adresu do prohlížeče a potvrďte entrem. V prohlížeči se otevře okénko - nabídka od programu ZOOM nebo Skype.

ZOOM:  Klikněte na link, musíte program stáhnout. To Vám zabere pár sekund. Zadejte heslo, které vám bylo zasláno spolu s linkem, potvrďte využití kamery a mikrofonu zařízení z kterého se připojujete. Dojde k ověření a poté Vás trenérka přijme do skupiny.

SKYPE: máte dvě možnosti k výběru. 

Vyberte si možnost dle toho, zda máte nebo nemáte nainstalovaný program Skype. 

1. Pokud program nemáte: klikněte na možnosti připojit jako HOST. V dalším kroku potvrďte kameru a mikrofon. Tím získáte zdarma přístup. 

2. Pokud Skype již máte: klikněte na možnosti otevřít v aplikaci Skype. Klikněte na Začít hovor. A jsme ve spojení :-D.

Oběma těmito způsoby se spojíme a vidíme. v dané skupině. Pokud se budete připojovat a kontaktovat trenérku mimo link, nebude moci Vás připojit k dané skupině.

Jak se chovat při tréninku:

Vypnout TV, rádia v bezprostřední blízkosti, mikrofon nemít blízko reproduktorům (pokud je nemáte v PC), aby nevznikala zpětná vazba. Osvětlení - okno, nebo světlo mějte nejlépe z před sebou (čelní pohled), nikdy nesmí být za vámi, jelikož by vás nebylo vidět.

Je nutné si zapnout kameru. Není povoleno mít při tréninku vypnutou kameru tak, že trenérku vidíte a trenérka vás nevidí.

Jakmile se spojíte s trenérkou, tak se pozdravíte a následně Vás vyzve - navede k vypnutí mikrofonu. Vy ji uslyšíte, ona vás ne. Je to z důvodu, že jde o hromadný trénink a zvuky z vašeho domova a s dalších domovů by narušovaly trénink. K případné komunikaci budeme používat chat, na který vás trenérka navede.  Na konci tréninku si mikrofony zapnete, aby jste se rozloučili.

Doporučení:

Obličejová jóga: Online trénink přes Zoom a Skype vhodný i pro začátečníky. Doporučení: není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček a něco na pití. Po rezervaci Vám bude zaslána faktura. Po zaplacení  před tréninkem vám bude odeslán link na zakoupenou lekci.

Zdravá záda- ON-LINE SM systém - SPS -Spirální stabilizace: On-line trénink přes Skype nebo ZOOM dle dohody. Po rezervaci vám bude zaslána faktura. Po zaplacení před tréninkem vám bude odeslán link na zakoupenou lekci. Na cvičení si připravte SM lana, nebo gumu, pití. U pokročilých tvrdá podložka na zem. Pokud nemáte lana nebo obyčejnou gumu nevadí, můžete cvičit i bez lan nebo gumy (lepší než necvičit).

Hormonální jóga: Připravte si k ruce podložku, ručník, polštář na sezení, deku na zakrytí a pití.

Skupinovou on-line lekci můžete provést nebo zrušit:

 • Rezervaci skupinového on-line tréninku v rezervačním systému zde 
 • Rezervaci permanentky dle vlastního výběru na emailu: svetlana@selavis.cz nebo v eshopu selavis
 • Zrušení skupinového on-line tréninku na emailu: svetlana@selavis.cz zde

Individuální on-line trénink, nebo jiné služby centra je potřeba si dohodnout na kontaktním mobilním telefonu + 420 777772023 nebo svetlana@selavis.cz

Věnujte pozornost: 

 • Pokud vidíte, že na vámi vybrané lekci je počet 0/50, znamená to, že na lekci není nikdo přihlášen. Pokud se budete přihlašovat před lekcí, hrozí, že lektor si přihlášení nevšimna a lekce se nemusí konat s tím, že nebudete o této skutečnosti informováni. Doporučujeme se hlásit co nejdříve.
 • Pokud se na ranní lekci budete hlásit večer nebo v noci, nemáme možnost Vás upozornit, že se lekce ruší.
 • Cvičíme od 2 lidí na lekci.
 • Rezervace je možná 3 hodiny před začátkem hodiny. U klientů, kteří mají předplacenou permanentku je možná rezervace do času tréninku.
 • Zrušení lekce bez storno poplatku je možná 24 hodin před konání rezervované lekce na email: svetlana@selavis.cz. V opačném případě je 100% storno na zrušenou lekci.
 • Klienti, kteří nemají permanentku předplacenou - obdrží link až po úhradě faktury.  Při rezervaci na poslední chvíli je nutné zaslat potvrzení o úhradě z banky.  Následně bude zaslán link s heslem na daný trénink
 • Online lekce pro klienty, kteří neabsolvovali žádný kurz v našem centru Obličejové jógy Selavis se Světlanou  jsou přístupné 1x na vyzkoušení, jako ochutnávka. Následně má klient dvě možnosti:   a) absolvovat základní kurz Obličejové jógy Selavis se Světlanou nebo  b) zakoupit si minimální permanentku na tréninky v počtu 12 lekcí. Na tréninku je zakázáno pořizovat jakékoliv záznamy i písemné. Je nezbytné mít puštěnou kameru, aby vás trenérka viděla.

Chci rezervaci skupinové lekce vstup do rezervačního systému:       ZDE

Přehled všech našich služeb:  ZDE