Online tréninky

PLNÉ ON-LINE TRÉNINKY NAŽIVO S TRENÉRKOU SVĚTLANOU!

V našem rezervačním systému naleznete on-line skupinová cvičení Obličejové jógy, Oční jóga, Hormonální jógy, Zdravá záda - SM systému - SPS, Funkčního zdravého cvičení.

Rezervační systém pouze pro skupinová cvičení tj. neslouží pro kurzy a jiné služby (online i prezenční):  ZDE

Kompletní přehled ostatních kurzů a služeb: ZDE

Skupinové lekce - on-line tréninky obličejové jógy  se cvičí přes ZOOM každé pondělí 19:00-19:50 hodin. Pokud nemáte zakoupenou permanentku, prosíme za svou objednanou lekci uhraďte částku 180Kč na číslo účtu 2201746748/2010, vs: 0000. Do poznámky nutné napsat vaše jméno, příjmení a datum lekce. Po úhradě Vám bude vystaven daňový doklad. Link na rezervace naleznete ZDE (nebo i v dalších níže či výše uvedených odkazech)

Cena online tréninku se odvíjí dle ojedinělého vstupu na lekci nebo zakoupení permanentky.  

Tréninková hodina trvá 50minut.

Ceny individuálních tréninků naleznete v našem ceníku: ZDE

Rezervace jednotlivé skupinové lekce (pro všechny s permanentkou i bez ní):    ZDE 

  • 180Kč/tréninková hodina - 50 minut/1 osoba. Zakupování po jedné lekci je možné pro všechny absolventy kurzů Obličejové jógy Selavis.  Pokud nemáte zakoupenou permanentku, prosíme za svou objednanou lekci uhraďte částku 180Kč na číslo účtu 2201746748/2010, vs: 0000. Do poznámky nutné napsat vaše jméno, příjmení a datum lekce. Po úhradě Vám bude vystaven daňový doklad.                                                                                                  
  • Permanentky centra Selavis pro obličejovou jógu - zvýhodněné vstupné
  • 150Kč/tréninková hodina/1 osoba. Při zakoupení permanentky 12 lekcí. Platnost 7 měsíce od zakoupení. Celková cena permanentky: 1800,-Kč        Objednat
  • 140Kč/tréninková hodina/1 osoba. Při zakoupení permanentky 24 lekcí. Platnost 10 měsíců od zakoupení.  Celková cena permanentky: 3360,-Kč     Objednat
  • 130Kč/tréninková hodina/1 osoba. Při zakoupení permanentky 48 lekcí. platnost 14 měsíců od zakoupení. Celková cena permanentky: 6240,-Kč     Objednat                                                                                                      

Zakupování po jedné lekci je možné pro všechny absolventy kurzů Obličejové jógy Selavis . Permanentky lze čerpat na všechny online tréninky nabízené našim centrem.

Na základě Vaší rezervace a uhrazení Vám bude zaslán link na daný trénink a na vyžádání faktura.


Přehled pravidelných skupinových online tréninků Zde


Co vše potřebujete vědět k on-line tréninkům?

Jak si zarezervovat nebo zrušit skupinový on-line trénink:

Rezervaci skupinového on-line tréninku v rezervačním systému ZDE

Rezervaci permanentky v eshopu: ZDE

Zrušení skupinového on-line tréninku opět v rezervačním systému ZDE

Jak rezervovat individuální trénink?

Termín Individuálního on-line tréninku je potřeba si dohodnout na: svetlana@svetlana.cz

Úhrada a fakturace.

Po výběru produktu v našem e-shopu prosím uhraďte. Po úhradě a připsání na náš bankovní účet Vám bude na vyžádání zaslána faktura.

Kdy Vám přijde link?

Na email hodinu před danou lekcí Vám přijde link s odkazem na vámi rezervovaný a zaplacený trénink.

Potřebné vybavení k online?

Hlavně internetové připojení. Můžete použít PC, tablet nebo telefon.

Osvětlení 

Okno, nebo světlo mějte nejlépe před sebou (čelní pohled), nikdy nesmí být za vámi, jelikož by vás nebylo vidět (oslepí kameru).

Jak se chovat při tréninku, co je a není povoleno:

Vypnout TV, rádia v bezprostřední blízkosti, mikrofon nemít blízko reproduktorům (pokud je nemáte v PC), aby nevznikala zpětná vazba.

Je nutné si zapnout kameru. Není povoleno mít při tréninku vypnutou kameru tak, že trenérku vidíte a trenérka vás nevidí. Při nerespektování můžete být vyloučení z tréninku bez náhrady zaplacené částky a odškodnění.

Je zakázáno pořizovat jakékoliv audio či video nahrávky.

Jakmile se spojíte s trenérkou, tak se pozdravíte a následně Vás vyzve - navede k vypnutí mikrofonu. Vy ji uslyšíte, ona vás ne. Je to z důvodu, že pokud jde o hromadný trénink, tak zvuky z vašeho domova a z dalších domovů by narušovaly samotný trénink  ostatní klienty. K případné komunikaci budeme používat chat, na který vás trenérka navede. Na konci tréninku si mikrofony můžete zapnout k rozloučení.

Jak se připojit na skupinový on-line kurz nebo on-line trénink přes Zoom?

Klikněte na daný odkaz, minimálně 5 minut před začátkem avizovaného tréninku, abyste si byli jisti, že Vám vše funguje. Trenérka bude přítomna cca 5 minut předem a vpustí vás do virtuální místnosti. Může to chvíli trvat.

Jak kliknout na odkaz?

Klikněte na odkaz přímo v emailu. Pokud se nespustí link sám, tak jej zkopírujte a vložte jako URL adresu do prohlížeče a potvrďte entrem. V prohlížeči se otevře okénko - nabídka od programu ZOOM nebo Skype.

ZOOM: Klikněte na link, musíte program stáhnout. To Vám zabere pár sekund. Zadejte heslo, které vám bylo zasláno spolu s linkem, potvrďte využití kamery a mikrofonu zařízení z kterého se připojujete. Dojde k ověření a poté Vás trenérka přijme do skupiny.

Doporučení:

Není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček, vodu ve spreji a něco na pití.

Tréninky těla - doporučujeme sportovní oblečení, vodu na pití a bez bot na boso.

Věnujte pozornost:

Doporučujeme se hlásit co nejdříve.

Cvičíme od 2 lidí na lekci.

Rezervace na určité datum skupinového tréninku je možná nejpozději 3 hodiny před začátkem hodiny.

Zrušení lekce bez storno poplatku je možná 24 hodin.

V opačném případě je 100% storno na zrušenou lekci.

Klienti, kteří nemají permanentku předplacenou - obdrží link až po úhradě lekce. Při rezervaci na poslední chvíli je nutné zaslat potvrzení o úhradě na email: svetlana@selavis.cz

Následně bude zaslán link s heslem na daný trénink.

Online tréninky pro klienty, kteří neabsolvovali žádný kurz v naší Face Yoga Academy Selavis se Světlanou jsou přístupné 1x na vyzkoušení, jako ochutnávka. Následně má klient dvě možnosti:

a) absolvovat základní kurz Obličejové jógy se Světlanou nebo jiný typ kurzu nebo

b) zakoupit si minimální permanentku na tréninky v počtu 12 lekcí.

Na tréninku je zakázáno pořizovat jakékoliv audio či video záznamy i písemné. Je nezbytné mít puštěnou kameru, aby vás trenérka viděla.

Doporučení:

Obličejová jóga: Online trénink přes Zoom vhodný i pro začátečníky. Doporučení: není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček a něco na pití. Po rezervaci Vám bude zaslána faktura. Po zaplacení  před tréninkem vám bude odeslán link na zakoupenou lekci.

Zdravá záda- ON-LINE SM systém - SPS -Spirální stabilizace: Na cvičení si připravte SM lana, nebo gumu, pití, pohodlný oděv. U pokročilých tvrdá podložka na zem. Pokud nemáte lana nebo obyčejnou gumu nevadí, můžete cvičit i bez lan nebo gumy (lepší než necvičit).

Hormonální jóga: Připravte si k ruce podložku, ručník, polštář na sezení, deku na zakrytí a pití.

Skupinovou on-line lekci můžete provést nebo zrušit:

  • Rezervaci skupinového on-line tréninku v rezervačním systému zde 
  • Rezervaci permanentky dle vlastního výběru na emailu: svetlana@selavis.cz nebo v eshopu Selavis zde 

  • Zrušení skupinového on-line tréninku možné 3 hodiny před daným tréninkem zde

Individuální on-line trénink, nebo jiné služby centra je potřeba si dohodnout na kontaktním mobilním telefonu + 420 777772023 nebo svetlana@selavis.cz. Nabídka individuálních služeb zde


Chci rezervaci skupinové lekce vstup do rezervačního systému:       ZDE

Přehled všech našich služeb:  ZDE