Online tréninky

PLNÝ ON-LINE REŽIM a ON-LINE TRÉNINK!

V našem rezervačním systému naleznete od 13.3.2020 také on-line skupinová cvičení Obličejové jógy, Hormonální jógy, Zdravá záda - SM systému - SPS.

Skupinové lekce on-line tréninky se cvičí přes SKYPE.

Individuální lekce on-line tréninky se cvičí dle dohody přes: SKYPE, Whatsapp, FB, Messenger, Viber.

Cena za 1 lekci je 135Kč/výuková hodina/1 osoba.
SLEVA: Kreditové nabití : Při zakoupení 10 skupinových lekcí získáváte 1 lekci zdarma.

Na základě Vaší rezervace vystavíme fakturu a po proplacení Vám budou zasílány linky k daným lekcím.

Chci rezervaci skupinové lekce Obličejové jógy, SM systém-zdravá záda nebo hormonální jógy: ZDE

Co potřebujete na on-line trénink?

Hlavně internetové připojení. Můžete použít PC, tablet nebo telefon.  Vodu na pití a pomůcky ke cvičení dle typu tréninku, kterého se budete účastnit.

Jak se připojit na skupinový On-line trénink přes Skype?

Na email Vám přijde link s odkazem na vámi rezervovaný a zaplacený trénink.

Klikněte na daný odkaz, minimálně 5 minut před začátkem avizovaného tréninku, abyste si byli jisti, že Vám vše funguje. Trenérka bude přítomna cca 5 minut předem. 

Jak kliknout na odkaz?

Klikněte na odkaz přímo v emailu. Pokud se nespustí link sám, tak jej zkopírujte a vložte jako URL adresu do prohlížeče a potvrďte entrem. V prohlížeči se otevře okénko - nabídka od programu Skype.

Máte dvě možnosti k výběru. 

Vyberte si možnost dle toho, zda máte nebo nemáte nainstalovaný program Skype.

1. Pokud Skype nemáte: klikněte na možnosti připojit jako HOST. V dalším kroku potvrďte kameru a mikrofon. Tím získáte zdarma přístup na 24 hodin.

2. Pokud Skype již máte: klikněte na možnosti otevřít v aplikaci Skype. Klikněte na Začít hovor. A jsme ve spojení :-D.

Oběma těmito způsoby se spojíme a vidíme. v dané skupině. Pokud se budete připojovat a kontaktovat trenérku mimo link, nebude moci Vás připojit k dané skupině.

Jak se chovat při tréninku:

Vypnout TV, rádia v bezprostřední blízkosti, mikrofon nemít blízko reproduktorům (pokud je nemáte v PC), aby nevznikala zpětná vazba.

Jakmile se spojíte s trenérkou, tak se pozdravíte a následně Vás vyzve - navede k vypnutí mikrofonu. Vy ji uslyšíte, ona vás ne. Je to z důvodu, že jde o hromadný trénink a zvuky z vašeho domova a s dalších domovů by narušovaly trénink. K případné komunikaci budeme používat chat, na který vás trenérka navede.  Na konci tréninku si mikrofony zapnete, aby jste se rozloučili.

Doporučení:

Obličejová jóga: Online trénink přes skype vhodný i pro začátečníky. Doporučení: není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček a něco na pití. Po rezervaci Vám bude zaslána faktura a 60 minut před tréninkem Vám bude odeslán link na zakoupenou lekci.

Zdravá záda- ON-LINE SM systém - SPS -Spirální stabilizace: On-line trénink přes Skype. Po rezervaci Vám bude zaslána faktura a 60 minut před tréninkem Vám bude odeslán link na zakoupenou lekci. Na cvičení si připravte SM lana, nebo gumu. Pokud nemáte lana nebo obyčejnou gumu nevadí, můžete cvičit i bez lan nebo gumy (lepší než necvičit).

Hormonální jóga: Připravte si k ruce podložku, ručník, polštář na sezení, deku na zakrytí a pití.

Skupinovou on-line lekci můžete provést nebo zrušit:

  • Rezervaci skupinového on-line tréninku v rezervačním systému zde nebo na emailu: svetlana@selavis.cz
  • Zrušení skupinového on-line tréninku na emailu: svetlana@selavis.cz

Individuální on-line trénink, nebo jiné služby centra je potřeba si dohodnout na kontaktním mobilním telefonu + 420 777772023 nebo svetlana@selavis.cz

Věnujte pozornost: 

  • Abyste mohli využít výhody slev, je nutné si předplatit kredit na 10 lekcí předem. Tím získáte 11 ctou lekci jako bonus zdarma
  • Pokud vidíte, že na vámi vybrané lekci je počet 0/50, znamená to, že na lekci není nikdo přihlášen. Pokud se budete přihlašovat před lekcí, hrozí, že lektor si přihlášení nevšimna a lekce se nemusí konat s tím, že nebudete o této skutečnosti informováni. Doporučujeme se hlásit co nejdříve.
  • Pokud se na ranní lekci budete hlásit večer nebo v noci, nemáme možnost Vás upozornit, že se lekce ruší.
  • Cvičíme od 2 lidí na lekci.
  • Rezervace je možná 3 hodiny před začátkem hodiny.
  • Zrušení lekce bez storno poplatku je možná 24 hodin před konání rezervované lekce na email: svetlana@selavis.cz. V opačném případě je 100% storno na zrušenou lekci.

Chci rezervaci skupinové lekce vstup do rezervačního systému:       ZDE

Přehled všech našich služeb:  ZDE