Trenérství

Tělesná aktivita - pohyb je přirozená potřeba pro lidské tělo a je to vědomý proces, řízený vlastní vůlí dle cíle člověka.

Je jednou z podmínek zdravého vývoje člověka od narození až po zachování zdraví jak psychického, tak fyzického do vysokého věku.

V dnešní uspěchané době plné technologie došlo u většiny populace ke zpohodlnění díky usnadňování práce v závislosti na větší výkonost.

Více a více lidí se vyhýbá zdravému pohybu během dne ať už z jakýchkoliv důvodů.

Tyto skutečnosti vedou k deformaci těla, a to jak při běžné chůzi, stoji, či sedu, ale i lehu.

Víte, že dítě by se mělo pohybovat tolik času, kolik prosedí?

Víte, že dospělý jedinec by se měl pohybovat minimálně 50% prosezeného času?

Trenérů máme mnoho typů včetně zaměření, tak jako pohledů na krásu těla.

Věříme a jsme přesvědčeni, že když pochopíme principy těla, života, planety Země, Vesmíru, Boha přijmeme sami sebe s láskou a soužíváme s přírodou, pak stárneme pomalu a s grácií. Stáváme se krásnými zevnitř i z vnějšku, nehledě na fakt kolik je nám let. Tato fakta a přijmutí je nejlépe učinit do 40-ti let věku jedince. I kdyby toto rozhodnutí nastalo později, tak si pamatujte, že NIKDY NENÍ POZDĚ!

Naše filozofie je zdravé cvičení pro celé tělo včetně obličejové části a hlavy. Tyto druhy cvičení a jejich kombinace nás uzdravují, stabilizují, omlazují, okysličují a nezatěžují. Jde o tréninky s kompenzací.

Naše kompletní služby: ZDE

Funkční cvičení se zdravotním zaměřením nejen pro seniory, Obličejová jóga, SM systém-Spirální stabilizace a kombinace těchto cvičebních technik navrací naše tělo k těm správným a zdravým stereotypům, které jsme získali v našem kojeneckém věku cca do 14 měsíce našeho života, kdy při zdravém vývoji procházíme vývojovými stádii, správného postavení kloubu tj. centrace kloubů, osvalení, zpevňování svalů, zvyšování výkonosti, správného dýchání, lezení, sezení, postoj, chůze a další.

Pokud na sobě chcete pracovat s výhledem, že se začnete opravdu cítit lépe po mnoha stránkách, pak jste na správné adrese.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie od dětí až po seniory vysokého věku.

Centrum Selavis a Face & Eyes Yoga Academy