Kniha "Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé"

O knize: Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé, I. Fáze - Budovací

Zdraví, krása a mladistvý vzhled do vysokého věku. Bez skalpelu, botoxu, léků a bolesti.

Kniha "Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé" je jedinečnou publikací, která nemá v této oblasti konkurenci nejen v České republice, ale i v zahraničí. Obsahuje unikátní počet cviků. 

Autorka, terapeutka, lektorka a trenérka Světlana Mihulová vytvořila tréninkové plány na základě dlouholetých zkušeností s pozorováním účinků u stovek klientů. 

V knize je kladen důraz na správné technické provedení cviků, aktivaci svalů a mozku. V publikaci naleznete řadu doporučení a kontraindikací. 

Kniha klade za cíl, aby čtenář byl schopen provádět všechny cviky technicky správně a dokázal je zařadit do každodenního života, kde se stanou součástí denní hygieny bez ztráty času.

Kniha Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé vás krok za krokem provede základy obličejové jógy a sérií speciálních cviků, jejichž cílem bude omlazení pleti o 5-15 let. 

Kniha je bez nadsázky špičkovým studijním materiálem pro každého. Neměla by chybět v knihovničce žádné ženy a muže, kterým není lhostejný nejen vlastní vzhled, ale především zdraví. 

Systém cviků uvolňuje a zároveň posiluje svaly obličeje, krku a dekoltu, silně prokrvuje tyto partie, mozek a celé tělo. Může působit jako prevence mnoha nemocí vč. mozkové mrtvice. 

Díky správně prováděnému souboru cviků může mít každý zájemce krásnou a mladistvě vypadající pleť bez vrásek. Obličeji se navrátí jasné kontury, pleť se znovu stává pevnější, elastičtější a zářivější.

Neutrácejte peníze za "zázračné" pleťové krémy, stačí, když budete pravidelně cvičit obličejovou jógu. Účinkuje jako přirozený lifting. Cvičit můžete kdekoliv a kdykoliv - při čekání v dopravní zácpě, v práci nebo při vaření i úklidu domácnosti.