Reference

Maruška Flej. - Dobrý večer Světlano, Dnešní kurz Obličej.jogy byl perfektní. Moc díky a těším se opět na setkání. Hezký večer.".


Eva B. - Dobrý den paní Světlano, výborná lektorko, děkuji za zasláním materiálu Kurz byl na vysoké úrovni a velmi přínosný. Doufám, že moje vůle vydrží . Těším se na naše online lekce a doufám, že rychle spadnu to týmu mírně pokočilých v obličejové józe:-).


J.K - "Dobrý den paní Mihulová, děkuji za informace a cviky k obličejové józe včetně rad jak si zlepšit zrak a odpočinout přetíženým očím. Váš kurz byl profesionální s výbornou atmosférou. Musím přiznat, že jste nejlepší v oboru. Reference a pověst, která se ke mě dostala o vás nelhala. Přeji vše nejlepší a těším se na náš další trénink. "


Anna Hon. - "Dobrý den, děkuji za zaslání materiálů z kurzu. Chci Vám moc poděkovat za příjemné pozdní odpoledne se spoustou informací nejen k obličejové joze. Vaše vedení kurzu bylo opravdu profesionální a můžu říct, že jsem se už dlouho od srdce tak nezasmála. Vytiskla jsem si materiály a už se těším, jak budu cvičit a dělat ksichtíky. Mějte se hezky a přeji hodně úspěchů."


Petra S., 48 let - právnička   "Dobrý den paní Světlano, kurzem jsem byla mile překvapena, odehrával se ve velmi příjemné atmosféře a pod Vaším odborným vedením jsem si cvičení maximálně užila. Odcházela jsem od Vás s nově získaným pocitem svěžesti ve svém obličeji a bylo to velmi příjemné. Podobný pocit jsem zažila dnes po cvičení ranního restartu dle Vašich zaslaných instrukcí. Ve cvičení budu určitě pokračovat a těším se na naši další individuální lekci. Ještě jednou Vám za vše děkuji a přeji krásný a pohodový adventní čas."


Janette L. - "Když jsem si zacvičila se Světlanou na youtube, řekla jsem si, tuto ženu chci mít ve svém obýváku a cvičit s ní."


Luca, 36 let - matka na mateřské dovolené - "Díky, Světluš, za Tvou výbornou práci. Díky tvému tréninku obličejové gymnastiky má pleť je opět pevná a téměř mi zmizely nosoretní rýhy. Vypadám výborně i bez botoxu. Tato investice se opravdu vyplatí. Světlana je lidsky příjemný člověk a profesionál na svém místě. Moc děkuji a všem doporučuji."


K.B Kurz se mi moc líbil, děláte to velmi přirozeně, nenásilně a vytváříte příjemné prostředí. Já v obličejovou jógu věřím a jde to vidět i na vašem obličeji, že to má smysl. Děkuji moc a těším se na druhý kurz. Přeji Vám mnoho spokojených zákaznic. Všem doporučuji absolvovat minimálně Základní kurz Obličejové jógy SELAVIS pro začátečníky.


Marie, 58 let - lékařka - "Doporučuji všem, kterým záleží na zdraví i mladistvé vizáži. Světlana je velmi zkušená žena a trenérka s lidským přístupem. Okolí mi říká, že vypadám do 50 let věku a já se cítím výborně! Můj plán je následovný: Cvičím denně 15 minut po ránu při běžných ranních činnostech. V autě do práce cca 5 minut. 2x týdně mám trénink se Světlankou přes SKYPE. Absolutní spokojenost se službami SELAVIS. Doporučuji!" 


Petr, 45 let - obchodník- "Začal jsem cvičit funkční cvičení před 3 měsíci kvůli migrénám. K funkčnímu tréningu mi byla nařízena i obličejová jóga. Byl jsem skeptický a navíc mi to přišlo neakční. Světlano, děkuji za perfektní vedení a přístup. Jsem klasik chlap, sám bych necvičil. Cítím se a vypadám mnohem lepé. Rád k Vám chodím."


Lucie, 48 let - prodavačka - "Prodělala jsem mozkovou příhodu a začala jsem cvičit s paní Světlankou před dvěma měsíci 3x týdně. Cvičíme funkční trénink i obličejovou jógu. To, že vypadám lépe je po mě příjemný bonus. Mnohem důležitější je, že má pohyblivost v tváři i koordinace těla je lepší. Mé schopnosti se zlepšují. Ta holka to umí. Děkuji a doporučuji."


Y.K - všem doporučuji Základní kurz Obličejové jógy pro začátečníky. Světlanka je naprosto úžasná osůbka a trpělivě i několikrát vysvětlí co a jak, tak ať každý pochopí správnost cviku...a všechno s úsměvem jde líp. Děkuji a těším se na další trénink a setkání.


Monika, 48 let - asistentka - "Po plastice horních víček mé oči vypadaly stejně. Bohužel jedno oko mi prostě jinak reagovala při mimice. Začala jsem cvičit s paní Světlankou a moc jsem nevěřila, že se to zlepší. Po měsíci cvičení konstatuji, že rozdíl je téměř nepostřehnutelný a opravdu vypadám mladší a svěží! Děkuji moc, budu Vás doporučovat dál."


Marie B. - Účastnila jsem se základního online kurzu obličejové jógy pro začátečníky. Paní Světlana jej vedla skvěle, moc se mi to líbilo a určitě budu pokračovat. Když člověk cvičí delší dobu a pravidelně, jsou vidět výsledky. Moc díky. 


Veronika N. - Dobrý den, Světlano! Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše videa a knihu, našla jsem tam přesně to, co jsem hledala. Máte to moc pěkně a přehledně zpracované. Moc se mi v knize Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé líbí ta přehlednost, vysvětlené souvislosti, doporučila jsem Vás kamarádkám, moje maminka také noc ocenila. 


Iveta. K. 42 let Krásný den, Světlano, moc za lekci děkuji! Je fajn, ale co mne opravdu totálně nadchlo pro  obličejovou jógu je Vaše video na youtube s cvikem "lev". Z toho, co jsem o obličejové józe dříve slyšela jsem si byla jistá, že musí být super, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že její účinky budou v mých 42letech patrné ihned! Cvičím s Vámi zatím pár dní poctivě několikrát denně a jsem absolutně nadšená! Ještě jednou moc děkuji, Děkuji za to, co pro nás děláte! :)


D. T Dobrý den, viděla jsem vaše vystoupení v Dobrém ránu , líbilo se mi a proto moje objednávka videa. Děkuji za ukázku , rozšířila sérii cviků , kterými procvičuji svůj " ztuhlý " obličej s povadlými konturami Skvěle se uvolním.


Lucie P. - Děkuji Světlano za seminář a materiály. Bylo to skvělé, včetně zajímavých informací, jak tělo funguje. Ve středu ráno mě tedy bolelo celé tělo , jak jste říkala. Mějte krásné prázdniny a těším se na naše online individuální lekce. 

Podívejte se na naše Aktuální lekce a kurzy >>