Individuální služby

Individuální služby

Individuální služby jsou určeny pro všechny klienty, kterým nevyhovují skupinové kurzy a tréninky či jejich časové vymezení. Dále jsou určeny pro klienty, kteří mají otázky a potřebují konzultace nebo výuku. Pro klienty, kteří si přejí intenzivnější pravidelný trénink pod profesionálním vedením, chtějí zdokonalovat ve svém cvičení na úroveň pokročilých a v obličejové józe i na fázi pokročilou - liftingovou.

Individuální služby jsou možné v oblasti námi nabízených služeb Obličejová jóga, Oční jóga, Hormonální jóga, SM systém, Funkční kompenzační trénink.

Individuální služby můžete absolvovat osobně a nebo online.

Individuální konzultace je služba možná u každého typu kurzů, on-line cvičení, ale také na konzultaci v oblasti krásy a zdraví, nebo k zakoupenému výukovým videím, video sériím, knihám, tejpování, nebo E-booku.

V rámci všech služeb slouží klientům ke konzultaci správného technického a dynamické provedení cviků, aby se vyvarovali chyb, špatných návyků, případné korekce chyb. Dále ke konzultaci slabších partií obličeje a těla, typu pleti, druhu používané kosmetiky...atd.

Co vše potřebujete vědět, pokud zvlolíte on-line a ne osobní účast?

Kdy Vám přijde link?

Na email hodinu před daným kurzem, tréninkem, konzultací Vám přijde link s odkazem na vámi rezervovanou a zaplacenou službu.

Potřebné vybavení na online?

Hlavně internetové připojení. Můžete použít PC, tablet nebo telefon.

Osvětlení

Okno, nebo světlo mějte nejlépe před sebou (čelní pohled), nikdy nesmí být za vámi, jelikož by vás nebylo vidět (oslepí kameru).

Jak se chovat při online účasti, co je a není povoleno:

Vypnout TV, rádia v bezprostřední blízkosti, mikrofon nemít blízko reproduktorům (pokud je nemáte v PC), aby nevznikala zpětná vazba.

Je nutné si zapnout kameru. Není povoleno mít při tréninku vypnutou kameru tak, že trenérku vidíte a trenérka vás nevidí. Při nerespektování můžete být kurz ukončen bez náhrady zaplacené částky a odškodnění.

Je zakázáno pořizovat jakékoliv audio či video nahrávky.

Přes jaký program je možné se spojit?

Zoom, Skype, Messenger, Whatsapp.

Jak se připojit na skupinový on-line kurz přes Zoom nebo Skype?

Klikněte na daný odkaz, minimálně 5 minut před začátkem avizovaného kurzu, abyste si byli jisti, že Vám vše funguje. Trenérka bude přítomna cca 5 minut předem a vpustí vás do virtuální místnosti. Může to chvíli trvat.

Jak kliknout na odkaz?

Klikněte na odkaz přímo v emailu. Pokud se nespustí link sám, tak jej zkopírujte a vložte jako URL adresu do prohlížeče a potvrďte entrem. V prohlížeči se otevře okénko - nabídka od programu ZOOM nebo Skype.

ZOOM: Klikněte na link, musíte program stáhnout. To Vám zabere pár sekund. Zadejte heslo, které vám bylo zasláno spolu s linkem, potvrďte využití kamery a mikrofonu zařízení z kterého se připojujete. Dojde k ověření a poté Vás trenérka přijme do skupiny.

SKYPE: máte dvě možnosti k výběru.

Vyberte si možnost dle toho, zda máte nebo nemáte nainstalovaný program Skype.

1. Pokud program nemáte: klikněte na možnosti připojit jako HOST. V dalším kroku potvrďte kameru a mikrofon. Tím získáte zdarma přístup.

2. Pokud Skype již máte: klikněte na možnosti otevřít v aplikaci Skype. Klikněte na Začít hovor. A jsme ve spojení.

Oběma těmito způsoby se spojíme a vidíme. Pokud se budete připojovat a kontaktovat trenérku mimo link, nebude moci Vás připojit k dané skupině.

Doporučení:

Obličejová jóga: není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček a něco na pití. 

Zdravá záda- ON-LINE SM systém - SPS -Spirální stabilizace: Na cvičení si připravte SM lana, nebo gumu, pití, pohodlný oděv. U pokročilých tvrdá podložka na zem. Pokud nemáte lana nebo obyčejnou gumu nevadí, můžete cvičit i bez lan nebo gumy (lepší než necvičit).

Hormonální jóga: Připravte si k ruce podložku, ručník, polštář na sezení, deku na zakrytí a pití.

Centrum Selavis a Face Yoga Academy Selavis