Partneři

Cestovní kancelář PEGAS GROUP & TRAVEL a.s.

Cestujte na křídlech Pegase! 

Pohodová dovolená do celého světa: First minute, last minute, poznávací a pobytové zájezdy. Jednodenní výlety, pobyty u moře, krásy České republiky a sousedů až po vzdálenou exotiku. PEGAS GROUP & TRAVEL 

Intuitivní vnímání

Na našich kurzech Vám ukážeme možnosti, jak v sobě probudit centrum intuitivního vnímání a dále rozvíjet své schopnosti. 

Pořádáme kurzy "intuitivního vnímání pro dospělé a intuitivního vidění pro děti". www.intuitivni-vnimani.eu

Theresian Hotel & Spa

Theresian Hotel & Spa, čtyřhvězdičkový designový hotel. Nachází se přímo v centru města, v těsné blízkosti Terezské brány, podle které byl hotel pojmenován.

Hotel nabízí 33 nadstandardně vybavených pokojů, z toho 3 luxusní Junior Suites. V Theresian restaurant můžete ochutnat moderní českou kuchyni, vaří s whisky, jejich již známý "signature" pokrm je marinovaná hovězí žebra ve whisky Ardbeg Corryvreckan, uzená na ořechovém dřevě, Theresian chléb.

Jako unikátnost hotelu je považováno Theresian Spa, které se nachází na střeše hotelu. K relaxaci Vám poslouží saunový svět, vířivka, Kneippův ozdravný chodník, zážitková sprcha. Střešní terasy nabízí jedinečný výhled na architekturu města.

2 seminární místnosti s kapacitou až pro 50 osob nabízí moderní technické vybavení. 

Filozofií hotelu je spokojený host, nevšední zážitky a stylové prostředí. To je navíc umocněno historickou budovou z roku 1910, která byla kompletně a citlivě zrekonstruována, ale její duch zůstal zachován.  www.theresian.cz

Akreditované kurzy Improve Academy

Zlepšuj se, studuj, zdokonaluj sám sebe a pomáhej na cestě za lepším já i ostatním. www.improveacademy.cz