Video lekce

Zdarma Video lekce Obličejové gymnastiky - ZDE 

Vyzkoušejte 1. video lekci obličejové gymnastiky zdarma - detail >>

Obličejová gymnastika - Série 1   - obsahuje 14 video lekcí  - detail >>

v našem on-line centru a škole SELAVIS, v sekci VIDEO LEKCE, si společně zacvičíme, ale dozvíte se i více informací o zdravém životním stylu, jak se o sebe starat a býti šťastnějšími při vašich každodenních činnostech v dnešním uspěchaném světě plném stresu.

"Najděte sílu a oporu sami v sobě, poté se stanete léčiteli sami sobě a pomocníky svému okolí"

Natočila jsem a budu nadále připravovat pro vás série krátkých výukových videí k naší obličejové józe  SELAVIS. Více o této technice naleznete v sekci Obličejová jóga a Obličejová gymnastika.

Jako s každým tréninkem, tak i zde je nutné začít od začátku a proto jsme cvičení rozdělili do několika úrovní dle náročnosti.

V každé lekci - výukovém videu Vás podrobně naučím jeden cvik na určitou partii pro Vaši úroveň, kterou jste zvolili, tak, aby jste si nevytvořili zbytečné vrásky, nevytáhli kůži a posílili svaly, které posílit máte.

K dispozici máme stovky cviků, které se budou střídat, propojovat, budeme zvyšovat náročnost.

Úrovně cvičení: začátečník, pokročilý začátečník, pokročilý, lektor.

Trénink si můžete volit podle:

a) tematického zaměření

b) náročnosti pro začátečníky, začátečníky pokročile, pokročilé

c) délky cvičení podle toho, co Vám momentálně váš čas umožňuje

d) zaměření na celkové cvičení nebo jen určité obličejové partie

Budu Vás postupně učit ovládat umění obličejové jógy/gymnastiky, trénovat Vás, učit nové cviky, cvičit kdykoliv při denních činnostech (při umývání nádobí, uklízení, řízení vozidla, práci v kanceláři....atd.) a kombinovat je k docílení toho nejlepšího efektu. Dále se dozvíte mnoho informací a rad ohledně zachování si zdraví, optimizmu a nadhledu.

Naučíte se jak sami na sobě pracovat pod vedením zkušené trenérky.


PROČ JSME ZVOLILI SYSTÉM KRÁTKÝCH VÝUKOVÝCH VIDEÍ - VÝHODY:

 • Jasné rozdělení na obličejové partie: hned z názvu víte na jakou obličejovou je cvik zaměřen

 • Rozdělení cviků: rychlá orientace ve cvicích - název cviku máte hned v názvu tj. sami si budete flexibilně určovat, který cvik si dnes na danou obličejovou partii zacvičíte a nemusíte sledovat dlouhá videa a čekat než začne cvik na který čekáte...

 • Flexibilní tvoření vlastních tréninkových plánů: existuje několik stovek cviků věnovaných určité obličejové partii. Z našich videí si sami složíte svůj trénink a budete si jej sami obměňovat. A právě tím docílíte nejlepších výsledků.

 • Šetříte čas a energii: šetříte čas a to několika let - vyhnete se studováním knih a testováním, který cvik jak působí a vyhnete se riziku nechtěného účinku a chyb :) ....

 • Videa jsou natáčena amatérsky v přirozeném prostředí jak v interiéru tak exteriéru, tj. pokud slyšíte hluk, moře, nebo se cvičitelka mračí kvůli sluníčku, tak je vše přirozené (prosíme, aby jste nenapodobovali mračení cvičitelky, pouze popisovaný cvik).

 • Přirozená krása: záznamy jsou točené bez úprav, žádné retuše, prostě pravdivě a přirozeně.


OBSAH VÝUKOVÝCH VIDEÍ:

 1. Cvičení obličejové jógy neboli gymnastiky tj. self-lifting, které navrací obličejovým svalům pružnost, pevnost, plnost a celému obličeji jasné kontury, které jsme měli v mládí. Toto cvičení vás omladí během 2 měsíců o 5-15 let věku. Více o této technice naleznete v sekci Obličejová jóga a Obličejová gymnastika.

 2. Dýchací techniky, které jsou jedny z nejdůležitějších pro naše tělo. Bez kyslíků a řádného okysličení organizmu trpíme mnoha nemocemi. Více o této technice naleznete v sekci FUNKČNÍ TRENÉR - podsekce Dýchání.

 3. Oční cvičení - cviky na oční bulvu, abychom si udrželi co nejlepší zrak. Pokud již máte dioptrie, pokusíte se znovu oči vycvičit a zbavit se brýlí. Pomocí cvičení dojde ke korekci dioptrií anebo zabráníte dalšímu zhoršování zraku.

 4. Uvolňující obličejové masáže: více o této technice naleznete v sekci Obličejová jóga/gymnastika- podsekce Jak začít cvičit.

 5. Lymfatické masáže: více o této technice naleznete v sekci FUNKČNÍ TRENÉR - podsekce Lymfa.

 6. Ozdravné masáže z různých míst světa

 7. Rady jak zůstat v kondici


DOPORUČUJEME:

 • Necvičte stále stejné cviky, ale cviky na danou obličejovou partii střídejte a pokud možno procvičujte celý obličej, jelikož vše se vším souvisí.

 • Pokud možno nepřeskakovat fáze v jednom tréningu:

a) Rozcvička obličeje - část zahřívací a prokrvovací

b) Trénink svalů

c) Uvolňující masáž - relaxační část

Pokud cvičíte během dne několikrát (dle možností), tak fázi rozcvičky udělejte 1x před zahájením cvičení a fázi uvolňující-masáže 1x po dokončení cviků na všechny partie.

Příklad: ráno vstanu, omyji se, aplikuji obličejový krém, udělám 2 min. rozcvičku na prokrvení a zahřátí, poté během dne cvičím, když mám chuť a večer před spaním, kdy aplikuji výživu a krémy pleti provedeme relaxační masáž dekoltu, krku a obličeje.

NEDOPORUČUJEME:

Nedoporučujeme úrovně přeskakovat, rychlejšího účinku nedosáhnete.

Doporučujeme procvičit všechny cviky a následně si vybrat ty, které konkrétně vám vyhovují.

Ceny jsou dostupné pro všechny a bližší informace naleznete v sekci podsekci CENÍK.


STARTOVACÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA:

SELAVIS ZAČÁTEČNÍK 1. série cvičení (14 výukových video lekcí obličejové gymnastiky):     1190Kč                                                                                                                                                       Objednávka >> 

Aktuální přehled všech služeb centra SELAVIS

Nezapomeňte, že s námi v SELAVIS můžete vše konzultovat BEZPLATNĚ v naší on-line Poradně a budeme nadšeni, když se stanete naším členem.

Těšíme se na vás