Permanentka 12x živý online skupinový trénink obličejové jógy Selavis se Světlanou přes ZOOM v pondělí, Face&Eyes Yoga Academy Selavis

Permanentka 12x vstup na online skupinový trénink obličejové jógy Selavis se Světlanou přes ZOOM v pondělí koncipováno pro začátečníky. Trénink je živý tj. já vidím vás a vy vidíte mě. Pravidelný trénink pod správným a profesionálním vedením je cesta k nejlepším výsledkům pro omlazení tváře a těla. Platnost 11 měsíců od zakoupení. 

Délka tréninku: 50 minut

Termín: pondělí

Přenos přes ZOOM

Jak se připravit: https://www.selavis.cz/online-treninky/

Pokud zvolíte online službu, je potřeba abyste měli kameru a připojení k internetu. Skupinový trénink probíhá online ZOOM. Přes jaký program budete chtít vysílat záleží na Vás. Doprava při objednávce se nehradí. Prosím, při objednávce přes náš eshop zvolte osobní odběr. 


Co vše potřebujete vědět k on-line tréninkům?

Jak si zarezervovat nebo zrušit skupinovou on-line lekci:

Rezervaci skupinového on-line tréninku v rezervačním systému ZDE

Rezervaci permanentky v eshopu: ZDE

Zrušení skupinového on-line tréninku opět v rezervačním systému ZDE

Jak rezervovat individuální trénink?

Termín Individuálního on-line tréninku je potřeba si dohodnout na: svetlana@svetlana.cz

Úhrada a fakturace.

Po výběru produktu v našem e-shopu prosím uhraďte. Po úhradě a připsání na náš bankovní účet Vám bude zaslána faktura.

Kdy Vám přijde link?

Na email hodinu před danou lekcí Vám přijde link s odkazem na vámi rezervovaný a zaplacený trénink.

Potřebné vybavení k online?

Hlavně internetové připojení. Můžete použít PC, tablet nebo telefon.

Osvětlení

Okno, nebo světlo mějte nejlépe před sebou (čelní pohled), nikdy nesmí být za vámi, jelikož by vás nebylo vidět (oslepí kameru).

Jak se chovat při tréninku, co je a není povoleno:

Vypnout TV, rádia v bezprostřední blízkosti, mikrofon nemít blízko reproduktorům (pokud je nemáte v PC), aby nevznikala zpětná vazba.

Je nutné si zapnout kameru. Není povoleno mít při tréninku vypnutou kameru tak, že trenérku vidíte a trenérka vás nevidí. Při nerespektování můžete být vyloučení z tréninku bez náhrady zaplacené částky a odškodnění.

Je zakázáno pořizovat jakékoliv audio či video nahrávky.

Jakmile se spojíte s trenérkou, tak se pozdravíte a následně Vás vyzve - navede k vypnutí mikrofonu. Vy ji uslyšíte, ona vás ne. Je to z důvodu, že pokud jde o hromadný trénink, tak zvuky z vašeho domova a z dalších domovů by narušovaly samotný trénink ostatní klienty. K případné komunikaci budeme používat chat, na který vás trenérka navede. Na konci tréninku si mikrofony můžete zapnout k rozloučení.

Jak se připojit na skupinový on-line kurz nebo on-line trénink přes Zoom?

Klikněte na daný odkaz, minimálně 5 minut před začátkem avizovaného tréninku, abyste si byli jisti, že Vám vše funguje. Trenérka bude přítomna cca 5 minut předem a vpustí vás do virtuální místnosti. Může to chvíli trvat.

Jak kliknout na odkaz?

Klikněte na odkaz přímo v emailu. Pokud se nespustí link sám, tak jej zkopírujte a vložte jako URL adresu do prohlížeče a potvrďte entrem. V prohlížeči se otevře okénko - nabídka od programu ZOOM nebo Skype.

ZOOM: Klikněte na link, musíte program stáhnout. To Vám zabere pár sekund. Zadejte heslo, které vám bylo zasláno spolu s linkem, potvrďte využití kamery a mikrofonu zařízení z kterého se připojujete. Dojde k ověření a poté Vás trenérka přijme do skupiny.

Doporučení:

Obličejová jóga: Online trénink přes Zoom a Skype vhodný i pro začátečníky.

Není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček, vodu ve spreji a něco na pití.

Tréninky těla - doporučujeme sportovní oblečení, vodu na pití a bez bot na boso.

Věnujte pozornost:

Pokud vidíte, že na vámi vybrané lekci je počet 0/50, znamená to, že na lekci není nikdo přihlášen. Pokud se budete přihlašovat před lekcí, hrozí, že lektor si přihlášení nevšimne a lekce se nemusí konat s tím, že nebudete o této skutečnosti informováni. Doporučujeme se hlásit co nejdříve.

Cvičíme od 2 lidí na lekci.

Rezervace na určité datum skupinového tréninku je možná nejpozději 3 hodiny před začátkem hodiny.

Zrušení lekce bez storno poplatku je možná 24 hodin.

V opačném případě je 100% storno na zrušenou lekci.

Klienti, kteří nemají permanentku předplacenou - obdrží link až po úhradě lekce. Při rezervaci na poslední chvíli je nutné zaslat potvrzení o úhradě na email: svetlana@selavis.cz

Následně bude zaslán link s heslem na daný trénink.

Online tréninky pro klienty, kteří neabsolvovali žádný kurz v naší Face Yoga Academy Selavis se Světlanou jsou přístupné 1x na vyzkoušení, jako ochutnávka. Následně má klient dvě možnosti:

a) absolvovat základní kurz Obličejové jógy se Světlanou nebo

b) zakoupit si minimální permanentku na tréninky v počtu 10 lekcí.

Doporučení:

Obličejová jóga: Online trénink přes Zoom vhodný i pro začátečníky. Doporučení: není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček a něco na pití. Po rezervaci Vám bude zaslána faktura. Po zaplacení před tréninkem vám bude odeslán link na zakoupenou lekci.

Zdravá záda- ON-LINE SM systém - SPS -Spirální stabilizace: Na cvičení si připravte SM lana, nebo gumu, pití, pohodlný oděv. U pokročilých tvrdá podložka na zem. Pokud nemáte lana nebo obyčejnou gumu nevadí, můžete cvičit i bez lan nebo gumy (lepší než necvičit).

Hormonální jóga: Připravte si k ruce podložku, ručník, polštář na sezení, deku na zakrytí a pití.

Individuální on-line trénink, nebo jiné služby centra je potřeba si dohodnout na kontaktním mobilním telefonu + 420 777772023 nebo svetlana@selavis.cz. Nabídka individuálních služeb zde

Věnujte pozornost:

  • Pokud vidíte, že na vámi vybrané lekci je počet 0/50, znamená to, že na lekci není nikdo přihlášen. Pokud se budete přihlašovat před lekcí, hrozí, že lektor si přihlášení nevšimne a lekce se nemusí konat s tím, že nebudete o této skutečnosti informováni. Doporučujeme se hlásit co nejdříve.
  • Pokud se na ranní lekci budete hlásit večer nebo v noci, nemáme možnost Vás upozornit, že se lekce ruší.
  • Cvičíme od 2 lidí na lekci.
  • Rezervace na určité datum skupinového tréninku je možná nejpozději 3 hodiny před začátkem hodiny.
  • Zrušení lekce bez storno poplatku je možná 24 hodin.
  • V opačném případě je 100% storno na zrušenou lekci.
  • Klienti, kteří nemají permanentku předplacenou - obdrží link až po úhradě lekce. Při rezervaci na poslední chvíli je nutné zaslat potvrzení o úhradě na email: svetlana@selavis. cz

Následně bude zaslán link s heslem na daný trénink.

Online lekce pro klienty, kteří neabsolvovali žádný kurz v naší Selavis centrum a Face Yoga Academy se Světlanou jsou přístupné 1x na vyzkoušení, jako ochutnávka. Následně má klient dvě možnosti:

a) absolvovat základní kurz Obličejové jógy se Světlanou nebo

b) zakoupit si minimální permanentku na tréninky v počtu 12 lekcí.


1 800,00 Kč