Online kurz certifikovaného estetického tejpování 9.6.2024 nejen pro profesionály i začátečníky, e-book, Cure tape Beauty, Online skupinový 180 minutový kurz přes ZOOM pod vedením Světlany Mihulové s možností získání certifikátu

Estetické tejpování s certifikátem nejen pro profesionály i začátečníky, Online skupinový 180 minutový kurz přes ZOOM pod vedením Světlany Mihulové s možností získání certifikátu o absolvování

Kosmetické tejpování - nový trend ve světovém kosmetickém průmyslu!

ALE zapomeňte na to, co jste viděli na sociálních sítích a pojďte se naučit kosmetologické tejpování správně!

Jste začátečník nebo kosmetička, fyzioterapeut/ka, vizážista/ka či dermatolog/žka?

Kurz estetického tejpování nejen pro profesionály je navržen jak pro začátečníky, tak pro zkušenější. Kurz vám pomůže zvládnout umění kosmetického tejpování proti vráskám s respektem na anatomii a fyziologii vašeho těla.

Jedná se o anti-age techniku, která zabere minimum času, ale za to obdržíte nádherné výsledky. Účinky se dějí přes noc, během spánku a ráno se probouzíte s údivem nad tím, co vidíte v zrcadle.

Při správné aplikaci dosáhnete vždy pěkného výsledku.

Toto neinvazivní kosmetické řešení je ideální pro ty, kteří chtějí zvýraznit svou přirozenou krásu a dosáhnout mladistvé a zářivé pleti. Kosmetické tejpování, také známé jako beauty face taping nebo face taping, je oblíbeným kosmetickým trendem po celém světě, včetně Jižní Koreje, Japonska, Austrálie a některých evropských zemí. Tento trend celosvětově roste.

Stále více žen i mužů hledá neinvazivní způsoby, jak zlepšit svou přirozenou krásu a zlepšit vzhled své pleti.

Upadá zájem o aplikaci botoxu, výplní, chemických peelingů nebo laserových ošetření. Přestože tyto metody přinesou většinou okamžité účinky, prokazatelně ale hrozí mnoho vedlejších účinků jako jsou záněty, alergie, bolesti hlavy či dokonce paralýza nebo asymetrie obličeje. Kromě toho jsou tato ošetření velmi nákladná a hlavně – dočasná.

S Beauty Tape můžete dosáhnout zlepšení pokožky přirozeným a bezrizikovým způsobem. Zpevnění a vyhlazení pokožky je pomalejší proces, ale při pravidelném používání a péči zůstávají výsledky viditelné mnohem déle. Kosmetické tejpy lze také použít po kosmetických procedurách nebo liposukčním ošetření, které pomáhá s odstraněním lymfatické tekutiny pro rychlejší zotavení.

Co se v kurzu naučíte?

  • tejpování jednotlivých problematických částí obličeje a dekoltu (čelo, oči, ústa, tváře horní a dolní, podbradek, krk, dekolt)
  • tejpování jizev na obličeji i těle pomocí CureTape beauty
  • jak na tejpování celulitidy

Probereme:
– druhy tejpů
– jak správně fixovat mimické, žvýkací svaly, abychom si vrásky naopak nepřidělaly
– Dozvíte se, jak pomocí tejpů odvést přebytečnou lymfu z obličeje

Zmíním:
– kontraindikace
– techniky, které zvýší účinek
– dobu působení
– frekvenci používání

Datum konání kurzu: 09.06.2024

Program kurzu: 17 - 20 hod. (může být i delší)

Typ kurzu: online přes ZOOM (3 dny před konáním kurzu obdržíte link na připojení na daný kurz. 

Jak se připravit na online kurz: ZDE

V ceně kurzu zahrnuto:

  • elektronická skripta pro každého účastníka a elektronicky certifikát o absolvování kurzu.
  • Vhodný tejpovací materiál: vysoce kvalitní kosmetická páska CureTape je navržena tak, aby snížila výskyt jemných linek a vrásek. Jak CureTape® Beauty funguje a jak často používat CureTape® Beauty při ošetření obličeje? Všechny informace k produktu včetně možnosti zakoupení se dozvíte v sekci Tejpy na našem eshopu.

V ceně není zahrnuto:

  • Tištěný certifikát. V případě zájmu: 250,- Kč.
  • poštovné
3 490,00 Kč