Individuální kurz pro začátečníky č.1 obličejové jógy prezenční nebo online účast, Face&Eyes Yoga Academy Selavis

Individuální základní kurz Obličejové jógy č. 1 se Světlanou, zakladatelkou centra a Face Yoga Academy Selavis je určen pro všechny, kteří mají zájem o obličejovou jógu. Obličejová gymnastika tj. self-lifting je cvičení, které navrací obličejovým svalům pružnost, pevnost, plnost a celému obličeji jasné kontury, které jsme měli v mládí.

Kurz je koncipován na jednoduchých cvičeních k trénování individuálních partií obličejových svalů, tak abyste se naučili dané svaly vnímat, procvičovat a následně trénovat ne před zrcadlem, ale při běžných denních činnostech. Základní kurz je věnován k probuzení svalů, následnou aktivaci a budování svalstva pomocí jednoduchých cviků.
Náplň kurzu:
- Podklady ke cvičení
- Osvojení správné techniky cvičení
- Ranní startovací program pro obličej - znalost jak nastartovat den pro celé tělo i obličej během 5-ti minut
- Sérii základních cviků pro dekolt, krk a obličej, jejich předvedení a následného přezkoušení. Budeme poctivě cvičit.
- Relaxačně detoxikační masáž obličeje po cvičení
- Instrukce pro cvičení doma bez trenérky
- RekapitulaceDélka kurzu: 90 minut

Termín: dle osobní dohody

Přenos přes ZOOM, Whatsup, Skype, Messenger

Jak se připravit: https://www.selavis.cz/online-treninky/

Kurz probíhá prezenčně (osobně) a nebo online dle přání klienta, tudíž doprava se nehradí. Prosím, při objednávce přes náš eshop zvolte osobní odběr.

Pokud zvolíte online kurz, je potřeba abyste měli kameru a připojení k internetu. Kurz probíhá online přes Skype, ZOOM, WhatsApp nebo Messenger . Přes jaký program budete chtít vysílat záleží na Vás. Doprava při objednávce se nehradí. Prosím, při objednávce přes náš eshop zvolte osobní odběr. 

Co vše potřebujete vědět k on-line kurzům, pokud zvolíte online formu a ne osobní?

Kdy Vám přijde link?

Na email hodinu před daným kurzem Vám přijde link s odkazem na vámi rezervovaným a zaplaceným kurzem.

Potřebné vybavení na online?

Hlavně internetové připojení. Můžete použít PC, tablet nebo telefon.

Osvětlení

Okno, nebo světlo mějte nejlépe před sebou (čelní pohled), nikdy nesmí být za vámi, jelikož by vás nebylo vidět (oslepí kameru).

Jak se chovat při online kurzu, co je a není povoleno:

Vypnout TV, rádia v bezprostřední blízkosti, mikrofon nemít blízko reproduktorům (pokud je nemáte v PC), aby nevznikala zpětná vazba.

Je nutné si zapnout kameru. Není povoleno mít při tréninku vypnutou kameru tak, že trenérku vidíte a trenérka vás nevidí. Při nerespektování můžete být vyloučení z tréninku bez náhrady zaplacené částky a odškodnění.

Je zakázáno pořizovat jakékoliv audio či video nahrávky.

Jakmile se spojíte s trenérkou, tak se pozdravíte a následně Vás vyzve - navede k vypnutí mikrofonu. Vy ji uslyšíte, ona vás ne. V opačném případě by zvuky z vašeho domova a z dalších domovů narušovaly kurz. K případné komunikaci budeme používat chat, na který vás trenérka navede. Na konci si mikrofony můžete zapnout k rozloučení.

Jak se připojit na skupinový on-line kurz přes Zoom nebo Skype?

Klikněte na daný odkaz, minimálně 5 minut před začátkem avizovaného kurzu, abyste si byli jisti, že Vám vše funguje. Trenérka bude přítomna cca 5 minut předem a vpustí vás do virtuální místnosti. Může to chvíli trvat.

Jak kliknout na odkaz?

Klikněte na odkaz přímo v emailu. Pokud se nespustí link sám, tak jej zkopírujte a vložte jako URL adresu do prohlížeče a potvrďte entrem. V prohlížeči se otevře okénko - nabídka od programu ZOOM nebo Skype.

ZOOM: Klikněte na link, musíte program stáhnout. To Vám zabere pár sekund. Zadejte heslo, které vám bylo zasláno spolu s linkem, potvrďte využití kamery a mikrofonu zařízení z kterého se připojujete. Dojde k ověření a poté Vás trenérka přijme do skupiny.

SKYPE: máte dvě možnosti k výběru.

Vyberte si možnost dle toho, zda máte nebo nemáte nainstalovaný program Skype.

1. Pokud program nemáte: klikněte na možnosti připojit jako HOST. V dalším kroku potvrďte kameru a mikrofon. Tím získáte zdarma přístup.

2. Pokud Skype již máte: klikněte na možnosti otevřít v aplikaci Skype. Klikněte na Začít hovor. A jsme ve spojení.

Oběma těmito způsoby se spojíme a vidíme. Pokud se budete připojovat a kontaktovat trenérku mimo link, nebude moci Vás připojit k dané skupině.

Dále je možné dělat přenosy přes Messenger nebo WhatsApp.

Doporučení:

Není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček, vodu ve spreji a něco na pití.

Doporučení:

Obličejová jóga: Online trénink přes Zoom vhodný i pro začátečníky. Doporučení: není problém mít make up, ale doporučujeme cvičit bez make up a s očištěnou pletí. Připravte si k ruce i olejíček a něco na pití. Po rezervaci Vám bude zaslána faktura. Po zaplacení před tréninkem vám bude odeslán link na zakoupenou lekci.

2 790,00 Kč