Ukázková videa obličejové jógy se Světlanou

Milé dámy či pánové, 

mám pro vás 2 ukázková videa, rozcvičku a cvik obličejové jógy.

Rozcvičku vždy doporučuji si zacvičit, je to vhodná příprava na samotné cvičení obličejové jógy, ale i na váš ranní restart, nakopne vás, rozproudí ve vás energii.

Před cvičením obličejové jógy si očistěte pleť a namažte krémem nebo olejíčkem, který běžně používáte. Já používám oleje, které si doma sama připravuji. 

Světlana Mihulová

Rozcvička

Doporučuji, abyste výukové video s názvem Rozcvička v klidu shlédli a až poté ji odcvičili.

Před zahájením cvičení doporučuji očistit pleť a nanést olej či krém, aby pokožka nebyla suchá.

Provedení cviku: Držte se návodu výukového videa.

Účinek cviku: Rozcvička startuje, okysličuje a rozehřívá celkově organismus, krk i celý obličej.

Cíl: Příprava organismu, dekoltu, krku a obličeje na samotné cvičení. Rozproudění krevního oběhu, zahřátí svalů a zvýšení vstřebávání živin.


OČI - Šípková Růženka

Provedení cviku: Vzpřímeně se posaďte nebo stůjte. Volně dýchejte do břišní dutiny. Zavřete oči a ponechte je pevně sevřené. Ucítíte, jak se Vaše víčka napínají. Postupně zvyšujte napětí svalů až do maxima.

Počet opakování: Opakujte 10x po 7 sekundách (počítejte do sedmi).

Popis partie/svalu: Oči jsou zrcadlem do naší duše. Odráží to, co cítíme, štěstí, smutek, radost, zlost, lásku... atd. Oční svaly dělíme na dvě oblasti, a to svaly horního víčka a svaly v okolí očí.

Svaly v okolí oka, které jsou ochablé, způsobují povadlost a stařecký vzhled.

Účinek cviku: Posiluje horní víčka a svaly v okolí očí.

Cíl: Oční cviky zpevňují a tvarují oči. Prevence vějířkovitých vrásek, povadnutí horních víček, váčků a kruhů pod očima.


Chcete se s obličejovou jógou blíže seznámit a vyzkoušet si ji?

Nechcete riskovat velkou investici?

Nyní mám pro vás nejvýhodnější nabídku, kterou získáte pouze zde, není ani běžně dostupná v našem e-shopu:

Odborný E-book ZÁKLADY OBLIČEJOVÉ JÓGY + sada 5 VIDEÍ s cviky obličejové jógy + bonus

JEN ZA 490,- Kč!


E-book: Základy obličejové jógy

E-book obsahuje: základy anatomie, přehled obličejových svalů, jak vznikají vrásky, jaké účinky má obličejová jóga, v jakém věku začít cvičit, dosažení viditelných výsledků, zásady a doporučení pro cvičení obličejové jógy, jednotlivé fáze obličejové jógy, jak často cvičit, nejčastější chyby při cvičení, kontraindikace.

E-book je plnohodnotnou příručkou, která vám poskytne důležité, komplexní informace o obličejové józe. Získáte tak jasnou představu, co vše obličejová znamená, jak pomáhá nejen při omlazení vašeho obličeje.


Sada 5 videí správného cvičení obličejové jógy na doma + bonus

Sada videí obsahuje: cviky pro jednotlivé obličejové partie, získáte tak základní sadu cviků obličejové jógy pro celkový obličej a krk.

Do sady přidáváme také bonusové video: uvolňovací masáže neboli relaxační část.

Cviky nejsou náročné, po jejich osvojení je snadno začleníte do svého denního režimu. Pravidelným cvičením pak dosáhnete viditelných výsledků.

OBJEDNÁVKA

Objednávám odborný E-book ZÁKLADY OBLIČEJOVÉ JÓGY + sadu 5 VIDEÍ s cviky obličejové jógy + bonus JEN ZA 490,- Kč

Reference

Petra S., 48 let - právnička "Dobrý den paní Světlano, kurzem jsem byla mile překvapena, odehrával se ve velmi příjemné atmosféře a pod Vaším odborným vedením jsem si cvičení maximálně užila. Odcházela jsem od Vás s nově získaným pocitem svěžesti ve svém obličeji a bylo to velmi příjemné. Podobný pocit jsem zažila dnes po cvičení ranního restartu dle Vašich zaslaných instrukcí.

Janette L. - "Když jsem si zacvičila se Světlanou na youtube, řekla jsem si, tuto ženu chci mít ve svém obýváku a cvičit s ní."

Marie, 58 let - lékařka - "Doporučuji všem, kterým záleží na zdraví i mladistvé vizáži. Světlana je velmi zkušená žena a trenérka s lidským přístupem. Okolí mi říká, že vypadám do 50 let věku a já se cítím výborně!

Luca, 36 let - matka na mateřské dovolené - "Díky, Světluš, za Tvou výbornou práci. Díky tvému tréninku obličejové gymnastiky má pleť je opět pevná a téměř mi zmizely nosoretní rýhy. Vypadám výborně i bez botoxu. Tato investice se opravdu vyplatí. Světlana je lidsky příjemný člověk a profesionál na svém místě. Moc děkuji a všem doporučuji."

Světlana + média

Mohli jste mě vidět, slyšet nebo o mě a obličejové józe číst v různých médiích - v televizi, rádiu, tisku, na internetu (např. pořad ČT Dobré ráno, akce OnaDnes, rozhovor v Perfect Woman...)

OBJEDNÁVKA

Objednávám odborný E-book ZÁKLADY OBLIČEJOVÉ JÓGY + sadu 5 VIDEÍ s cviky obličejové jógy + bonus JEN ZA 490,- Kč

! POUZE ZDE !