CureTape® Beauty pro tejpování obličeje

Jemná kineziologická páska určená pro kosmetické tejpování obličeje. Lze ji použit na velmi citlivou pokožku! Při pravidelném používání vyhlazuje vrásky a urychluje hojení například jizev nebo akné. Výhodou tohoto tejpu je také velmi snadné a šetrné odstranění z kůže, na rozdíl od běžně dostupných tejpovacích pásek.

Detailní popis produktu

CureTape® Beauty je ideální pro:

  • Kosmetické tejpování (tzv. beauty taping vrásek)
  • Citlivou pokožku, která se běžně vyskytuje u malých dětí i starších osob
  • Tenkou kůži - diabetická kůže.
  • Osoby, které mají problémy s lymfatickým oběhem
  • Ošetření jizev
  • Rychlejší zotavení po operaci

Vysoce kvalitní kosmetická páska CureTape je navržena tak, aby snížila výskyt jemných linek a vrásek. Jednoduše aplikujte pásku na požadované místo a nechte ji působit. Tejp lze nosit po celý den nebo přes noc a je vhodný pro všechny typy pleti.

Jak CureTape® Beauty funguje?

Po aplikaci tato elastická páska poskytuje liftingový efekt, který má velký vliv na průtok krve a lymfy a zajišťuje odplavení odpadních látek z pokožky. Páska zajišťuje, že je kolagenu a pojivové tkáni poskytnut stimul, který poskytuje odezvu na obnovu. Při opětovné aplikaci časem vytvoří pevnější pojivovou tkáň. Jemné vrásky tak postupně mizí a hluboké vrásky se stanou méně viditelnými.

Jak často používat CureTape® Beauty při ošetření obličeje?

První 3 až 4 týdny se doporučuje pásku používat 6 až 10 hodin denně. Nejlépe sv noci. Poté následuje udržovací proces, kdy pásku aplikujeme 1 až 2krát týdně. Doporučujeme kombinovat s obličejovou jógou, masážemi obličeje a pojivových tkání.

CureTape® Beauty je k dispozici pouze v béžové barvě.
Rozměry pásky: 500 x 5 cm.

Jste kosmetička, fyzioterapeut/ka, vizážista/ka,  dermatolog/žka nebo začátečník? Zúčastněte se kurzu kosmetického tejpování pro terapeuty a nabídněte kosmetické tejpování svým klientům.

 Po absolvování kurzu obdržíte certifikát o absolvování.

urz naleznete v sekci: Certifikováno - estetické tejpování

399,00 Kč