Online kurz estetického tejpování pro začátečníky 20.6.2024, e-book, Online skupinový 90 minutový kurz přes ZOOM pod vedením Světlany Mihulové, Face & Eyes Yoga Academy Selavis

Online kurz estetického tejpování pro začátečníky 20.6.2024, e-book, Online skupinový 90 minutový kurz přes ZOOM pod vedením Světlany Mihulové

V našem kurzu se zábavnou a srozumitelnou formou, krok za krokem naučíte, jak zvládnout správně tejpovat jemné, tak hluboké vrásky problematických partií obličeje.
Nabízíme výhodný set všeho, co potřebujete k tomu, abyste vše zvládli a nezapomněli. Kurz, ebook, kosmetickou páskou CureTape® Beauty je ideální pro začátečníky v jakémkoliv věku.

Jedná se o výborný doplněk k obličejové józe, kdy v kombinaci s ní dosahujete neskutečných výsledků!

Termín: 20.06.2024 přes ZOOM

Čas: 18:30 - 20:00

Cena: 1390,-

Kosmetické tejpování - nový trend ve světovém kosmetickém průmyslu!

Zapomeňte na to, co jste viděli na sociálních sítích a pojďte se naučit kosmetologické tejpování správně!

Jedná se o anti-age techniku, která zabere minimum času, ale za to obdržíte nádherné výsledky. Účinky se dějí přes noc, během spánku a ráno se probouzíte s údivem nad tím, co vidíte v zrcadle.

Při správné aplikaci dosáhnete vždy pěkného výsledku.

Toto neinvazivní kosmetické řešení je ideální pro ty, kteří chtějí zvýraznit svou přirozenou krásu a dosáhnout mladistvé a zářivé pleti. Kosmetické tejpování, také známé jako beauty face taping nebo face taping, je oblíbeným kosmetickým trendem po celém světě, včetně Jižní Koreje, Japonska, Austrálie a některých evropských zemí. Tento trend celosvětově roste.

Stále více žen i mužů hledá neinvazivní způsoby, jak zlepšit svou přirozenou krásu a zlepšit vzhled své pleti.

Upadá zájem o aplikaci botoxu, výplní, chemických peelingů nebo laserových ošetření. Přestože tyto metody přinesou většinou okamžité účinky, prokazatelně ale hrozí mnoho vedlejších účinků jako jsou záněty, alergie, bolesti hlavy či dokonce paralýza nebo asymetrie obličeje. Kromě toho jsou tato ošetření velmi nákladná a hlavně – dočasná.

S Beauty Tape můžete dosáhnout zlepšení pokožky přirozeným a bezrizikovým způsobem. Zpevnění a vyhlazení pokožky je pomalejší proces, ale při pravidelném používání a péči zůstávají výsledky viditelné mnohem déle. Kosmetické tejpy lze také použít po kosmetických procedurách nebo liposukčním ošetření, které pomáhá s odstraněním lymfatické tekutiny pro rychlejší zotavení.

Typ kurzu: online přes ZOOM (3 dny před konáním kurzu obdržíte link na připojení na daný kurz.

Jak se připravit na online kurz: ZDE

V ceně kurzu zahrnuto:

  • E-book

V ceně kurzu není zahrnuto:

  • Vhodný tejpovací materiál: vysoce kvalitní kosmetická páska CureTape je navržena tak, aby snížila výskyt jemných linek a vrásek. Jak CureTape® Beauty funguje a jak často používat CureTape® Beauty při ošetření obličeje? Všechny informace k produktu včetně možnosti zakoupení se dozvíte v sekci Tejpy na našem eshopu.
  • Poštovné

1 390,00 Kč